Hair City İstanbul Saç Ekimi, Sakal ve Bıyık Ekimi, Kaş Ekimi İçin İletişim, Randevu ve Fiyat Talebi İçin Bize Ulaşın...

Randevularımız Ücretsizdir. 


     Hemen Ara     Online Randevu Al     Online Resim Gönder (Webcam)

Saç Ekimi İçin En Uygun Adaylar Kimler?

Verici alanı yeterli,sağlıklı erkeklerin çoğu saç nakli için uygundur. Saç ekimi her yaş grubuna uygulanabilir. Fakat her hasta, her yöntemden iyi sonuç alamaz. Bir hasta için hangi yöntemin uygun olup olmadığının belirlenmesinde verici bölgedeki saç yoğunluğu, kafa derisinin gevşekliği, saç dökülme tipi, saç rengi, saçın dalgalı veya düz olması gibi pek çok faktör rol oynar. Erkekler kadar sık olmasa da kadınlar da saç dökülmesiyle karşılaşabilir. Bazı kadınlarda saç dökülmesi genetik olabilir, bazılarında ise cerrahi girişimler ya da yaralanmalardan sonra görülebilir. Kadınların saç nakli operasyonu için uygun olup olmadıkları saç dökülme nedenine göre belirlenir. Saç ekimi operasyonu için iyi bir aday olup olmadığınıza karar verebilmeniz için muayene randevusu almakta yarar var.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 0212 809 25 75 - 76
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları