Fue Yöntemi ile Saç Ekimi Avantajları ve Dezavantajları

Teknolojisinin gelişmesi ile birlikte artık saç ekim konusunda da gelişimler hız kesmeden devam ediyor. Eski yöntemlere göre çok daha fazla tercih haline gelmiş olan FUE yöntemi ile saç ekimi acısız, ağrısız ve çok daha sağlıklı sonuçlar almanızı sağlıyor. FUE yöntemi ile saç ekimi operasyonunda, saçlarınızın kök hücreleri profesyonel cihazlar ile hatasız bir şekilde alınmaktadır. Mikro motor adı verilen bu cihazlar tamamen saç ekimi konusu için üretilmiş ve kullanılmaktadır.

FUE yöntemiyle saç ekimi avantajları

Fue yöntemi ile saç ekimi

Tedavi esnasında herhangi bir bıçak veya kesici alet kullanılmadığından dolayı operasyon sonrasında herhangi bir dikiş veya yara izi olmaz. Saç ekimi konusunda bayanların korkulu rüyası olan ağrı ve acılar FUE yöntemi ile artık yok oluyor.  Ayrıca saç ekimi yaptıracak olan hasta kendisine uygun olan seans sayısını belirleyebilir ve işlemleri hızlandırabilir. FUT yöntemine göre iyileşme süresinin daha kısa olması birçok kişi tarafından tercih edilme nedenlerindendir. FUE yöntemi ile saç ekimi işleminden sonra günlük hayatınıza hiçbir engel olmadan devam edebiliyorsunuz.

FUE yöntemi ile saç ekiminin yanı sıra sakal ve kaş ekim işlemleri de hızlı ve sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır. FUE yöntemi ile yapılan tedavilerde alınan saç kökü kadar aynı miktar saç çıkma oranı bulunmaktadır. Bu yüzden FUT yöntemine göre çok daha doğal görünümlü sonuçlara neden olur.

FUE yöntemiyle saç ekimi dezavantajları

FUE yöntemi ile yapılan tedaviler FUT yöntemine göre çok daha sağlıklı sonuçlar alınması açısından biraz daha uzun sürebiliyor. Tedaviden önce saçlarınızı tıraş edilmesi ile birlikte tedavi süreci başlatılıyor. FUE yöntemi ile saç ekiminin çok fazla dezavantajı bulunmayıp daha çok uzmanlar tarafından yapılan hatalarda sorunlar çıkabiliyor. Bu yüzden FUE yöntemi ile saç ekim konusunda uzmanlaşmış kişileri tercih etmeniz çok daha sağlıklı olacaktır.

FUE yöntemi saç ekimi ile en doğal görünüme sahip olun

FUE yöntemi ile yapılan tedaviler diğer yöntemlere göre daha doğal görünüm ve sağlıklı sonuçlar alındığından en çok tercih edilen tedavi yöntemidir. Saç ekim uzmanlarınız doğru seçildiğinde ve doğru tedaviler uygulandığında kalıcı ve kesin çözümdür.

Saç Ekimi Fiyatları 2017

Saç ekimi tedavisi yaptırmak isteyenlerin en büyük korkulu rüyası saç ekim fiyatları konusu olduğunu biliyoruz. Hair City İstanbul olarak Saç ekimi fiyatları 2017 yılında, sizlere en kaliteli hizmeti diğer saç ekim merkezlerine göre en uygun fiyatları sunmaktayız. Özellikle günümüzde en çok tercih edilen FUE yöntemi ile saç ekim tedavilerinde fiyatlarımız ile sizleri şaşırtıyoruz.

İstanbul saç ekim fiyatları konusunda sektördeki rakiplerimizi analiz ederek, sizin için en uygun teklifleri sunmaktayız. Aynı zamanda saç ekim fiyatları sizlerin de ihtiyaçlarınız doğrultusunda değişebileceğini unutmamak gerekir. Saç ekim fiyatları 2017 yılında teknolojinin gelişmesi ile beraber son sistemler ile en doğru şekilde analiz edilmektedir. Saç ekimi yapılacak olan bölgeyi, alanında profesyonel olan ekibimiz sizin de istekleriniz doğrultusunda standartlara uygun incelemektedir. Ekim yapılacak olan saç kökü sayısına göre sizlere en uygun saç ekim fiyatı sunulmaktadır.

Saç ekimi yapılırken neler fiyatı etkilemektedir?

  • Saç ekimi sırasında yapılacak olan ekim işlemlerin sıklığı,
  • Ekim yapılacak olan saç kökleri sayısı,
  • Saç ekimi için seçeceğiniz tedavi yöntemi,
  • Ekim yapılacak saç kalitesi,
  • Saç ekimi yaptırmak için ihtiyaç duyduğunuz saç,
  • Saç ekimi öncesinde yapılacak olan tahlil ve diğer işlemler.

Saç ekim konusunda her geçen gün farklı merkezlerin açılması ve uzmanların eklenmesi nedeni ile fiyatlar sürekli değişmektedir. Bu yüzden saç ekim fiyatları konusunda sabır belirlenmiş bir tutar bulunmamaktadır.

İstanbul’da saç ekim konusunda birbirinden özel ve uzman doktorlarımız ile en sağlık sonuçlara en uygun fiyatlar ile ulaşmanız için hemen bize ulaşın!

saç ekimi fiyatları 2017

Fue Teknolojisi İle Saç Ekimi

Saç Ekiminde Fue Yöntemi Nedir?

Öncelikle fue tekniğinin en önemli farkı iz bırakmamasıdır.Kafanın donör (verici) bölgesinden saç köklerinin teknolojik yöntemlerle alınarak saçsız alanına (alıcı bölgeye) implant edilmesidir. Saç ekimi teknikleri, tıbbi teknolojinin gelişim seyrine bağlı olarak sürekli gelişim göstermektedir.Ekim işleminin sağlıklı, kolay ve başarılı bir şekilde yapılması için yeni yöntemler geliştirilmiştir. FUE (Follicular Unit Extraction) tekniği bu yöntemlerden biridir. FUE yöntemi 2006 yılından itibaren uygulanmaya başlamıştır. Bu yöntemde saç ekiminin daha çabuk ve uygulamanın daha kolay olması gibi avantajlar tedavi merkezlerinin dikkatini çekmiş ve eski yöntem FUT tekniği aşamalı olarak terkedilerek FUE yöntemine geçiş yapmıştır.

FUE yönteminde kesi yapılmadan nakledilecek saç folikülleri yani saç kökleri ve onu besleyen dokulardan oluşan üniteler özel olarak geliştirilmiş bir motor yardımıyla teker teker alınarak saçsız bölgeye transfer edilir. saçlar folikül adı verilen küçük üniteler içinde yer alır. FUE yönteminde saç folikülleri, doğrusal kesi yapmadan yuvarlak kesilerle alınır. Bu durum hekimin işini kolaylaştırır ve ona zaman kazandırır.

Sınırsız Ekiyor

 

sinirsiz-ekiyor

Tek seansta sınırsız kök ekimi…


Sınırsız Hücre

sinirsiz-hucre 

“Başınıza gelen en güzel şey!” Tek seansta sınırsız kök ekimi…


Kaş Ekimi Nasıl Yapılır

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır

FUE tekniği uygulanarak ense bölgesinden kaş açıklığı için gerekli olan greftler tek tek saç ekim robotu yada mikro motor ile alınırlar.
Alınan saç köklerinin yerleştirileceği kaş bölgesi lokal anestezik ilaçlarla uyuşturulur.

Kaş ekimi yapılacak olan bölgeye lateral slit ile mikro kanallar açılır. Açılan kanallara alanında uzman doktor ve sağlık personeli tek tek ekim işlemini gerçekleştirirler.

Erkeklerde Saç Dökülmesi Ne Zaman Başlar?

Erkeklerde Saç Dökülmesi Ne Zaman Başlar?

20’li yaşlardan itibaren erkeklerde hormon yapısının belirlenmesiyle birlikte saç karakteri belli olur. 100 erkeğin 60′ında 30′lu yaşlarla birlikte saç dökülmesi sorunu yaşanır.


Saç Kesilmeden Ekilebilir

Saç Kesilmeden Ekilebilir

Bayanlarda saç kaybı psikolojik olarak erkeklerde olduğundan daha yıkıcı olabilir.Hormanal değişiklikler,ilaçlar yada trioid hastalıklar veya anemi gibi bir takım hastalıklar stres veya genetik yatkınlıklar bayanlarda saç kaybına neden olabilmektedir.Bayan hastalarda doğru tanı,doğru tedaviye karar veril mesinden daha önemlidir.Saç ekimi ile saç yoğunluğu artırılarak doğal görünümlü sonuçlar elde edilir.


Sakal & Bıyık Ekimi

Sakal ve Bıyık Ekimi

Sakal ve bıyıklarda, kılsız bölgelerde yeni kıl çıkarmanın bir tedavisi henüz yoktur. Bu nedenle en iyi yöntem nakil işlemidir. Bölgesel seyrelmeler, saçkıran ya da yara izleri olan bölgelere FUE Tekniği ile yapılan nakil sayesinde daha estetik bir görünüme kavuşmak mümkündür.

Uluslararası Saç Cerrahisi Derneği’nin (ISHRS) 2008 yılındaki yaptığı istatistiğe göre, özellikle saç nakli konusunda kamuoyunun bilgisinin artmasıyla Türkiye ve yakın coğrafyalarda sakal ve bıyık nakline olan talepte %110 oranında arttığı yükseliş gözlenmiştir. Kılsız bölgelerde yeni kıl çıkarmanın bir tedavisi henüz yoktur. Bu nedenle en iyi yöntem nakil işlemidir. Bölgesel seyrelmeler, saçkıran ya da yara izleri olan bölgelere FUE Tekniği ile yapılan nakil sayesinde daha estetik bir görünüme kavuşmak mümkündür.

Saç Açıklığı

sac-acikligi

Saç bölgesi açıklığı fark etmeden tek fiyata sınırsız saç ekimi! Bu kampanya saçınızı baştan çıkarak! Size sunulacak olan cazip avantajlar ve FUE teknolojisi


 

Fue Teknolojisi

Fue Teknolojisi

fue-teknoloji

FUE teknolojisiyle 1 günde saç ekimi! Doğal, üstelik yine sizin saçınız! Size sunulacak olan cazip avantajlar ve FUE teknolojisi


 

Kel misiniz ?

kel-misiniz

Kel misiniz ?

Üzülmeyin! Hair city İstanbul tek seansta bütün derdinizi saçla kapatıyor, üstelik sınırsız saç ekimi şaşıracaksınız ama tek seansta kökten çözüm


 

Başınıza Gelen

basiniza-gelen

Hair City İstanbul  “Başınıza gelen en güzel şey!”


 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 0212 809 25 75 - 76
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları