Saç Ekimi İstanbul

Saç Ekimi - Hair City İstanbul

saç ekimi

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. SAÇ EKİMİ İŞLEMLERİ, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Telefonunuzu bize iletmeniz halinde, saç ekimi ile ilgili ekip arkadaşlarımız her türlü sorunuzu cevaplandırmak için sizi arayacaklardır. Arzu ederseniz; ekip arkadaşlarımız plastik cerrahlarımızla ücretsiz bir randevu da ayarlayabilecektir.

HAİR CİTY İSTANBUL hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek amacı ile, bize iletişim numaralarımızdan 24 saat ulaşabilirsiniz.

ONLINE KONSÜLTASYON FORMU İÇİN TIKLAYINIZ... 

Devamını Oku

İstanbul Saç Ekimi Merkezi

İstanbul'da saç ekim merkezi arıyorsunuz ve güvenilir saç ekim merkezi bulmakta zorlanıyor musunuz? O halde henüz Hair City İstanbul saç ekim merkeziyle tanışmamışsınız demektir.

Saç ekimi öncesi uygulanan saç çizgisi ile saçınıza nasıl bir saç ekim işlemi yapılacağı belirlenir. Saç ekimi öncesi en kritik işlem olan saç çizgisi belirleme, yanlış yapıldığı takdirde saçlarda doğal görünüm elde edilemez. Herkeste farklı bir yönde bulunan saç çizgisi, erkeklerin genelinde V şeklinde olmaktadır. Saç çizgisi yönünüze dikkat edilerek ve saç çizginizin doğal açılarına içli dışlı hatlarla karışık saç ekimi yapılarak doğal görünümlü saçlara sahip olabilirsiniz. Hair City İstanbul saç ekim merkezimizden ücretsiz randevu alarak, nasıl bir saç şekli istediğinizi uzman cerrahlarımıza anlatabilirsiniz. Tercihinize göre uzmanlarımız tarafından en uygun olan saç ekim işlemi gerçekleştirilir.

Hair City İstanbul saç ekim merkezi, hem yurtiçinde hem de uluslararası çalışan saç ekim kliniğidir.

En doğal ve sık görünümlü saç ekim sonuçlarını elde eden saç ekim merkezi Hair City İstanbul, 15 yıllık tecrübesiyle her geçen gün müşteri portföyünü artırmaktadır. Saç ekim merkezimizden ücretsiz alacağınız randevu sayesinde uzman cerrahlarımızla görüşerek saç analizi yaptırabilirsiniz.

Saç şeklinin belirlenmesi ve greft hesaplaması saç ekimi işlemindeki en önemli unsurdur. Kişinin yaşam tarzı, saç yapısı, saç rengi, saç kalınlığı, alın yapısı, kaş yapısı dikkate alınmalıdır. Saç analizi sonrası saç ekimi için kaç adet greft ihtiyaç duyduğunuza karar verilmekte ve saç ekimi sonrası karşılaşacağınız sonuç size anlatılacaktır. 


Genetik yapı, ilaç kullanımı, stres ve çeşitli sebeplerle yaşanan saç dökülmesi, can sıkıcı bir durumdur. Artan saç dökülmelerine karşı önlem alınmadığı takdirde kellik sorunu yaşanmaktadır. Ancak saç ekimi işlemi sayesinde kellik ortadan kalkıyor, eski saçlarınıza kavuşuyorsunuz.

Saç dökülmesi utanmanızı gerektiren bir mesele değil, aksine kellik kimi insanların tercih ettikleri bir imajdır. Dünyada erkeklerin yüzde 30'u kellik sorunu yaşarken, Avrupa’da bu oran bazı ülkelerde yüzde 60'lara kadar ulaşmaktadır. Belli bir zaman içerisinde zayıflayan saç tellerinin dökülmesi sonucuyla ortaya çıkan kellik, İstanbul'de saç ekimi yaptıran erkeklerin sorunu olmaktan çıkıyor. Erkekler 20'li yaşlarının sonlarında başkalarının uyarmasıyla dökülen saçların farkına varıyor. Kafanızın her bir noktasında düzenli incelemeler yaparak dökülen bölgelere acısız saç ekimi yaptırabilir, kellikten kurtulabilirsiniz. 


İstanbul Saç Ekimi

İstanbul saç ekim merkezi; Erkeklerde olduğu kadar kadınlarda da sıkça görülen saç dökülmesi sorunu, oldukça can sıkıcı bir durumdur. Kadınların ve erkeklerin uygun fiyatlar karşılığında yaptıracakları saç ekimi, daha gür saçlara sahip olmayı sağlıyor. Hair City İstanbul ailesi olarak, uygun fiyatlı saç ekimi yapmaktayız. Alanında uzmanlaşmış kadromuz sayesinde yüzde yüz müşteri memnuniyeti alıyor, İstanbul'da saç ekimi yaptırmak isteyenlerin ilk tercih ettikleri saç ekimi merkezi oluyoruz. 

Saç ekimi sonrası görünüşünüz hakkında abartmadan, olduğu gibi bilgi veren Hair City İstanbul, İstanbul saç ekimi yaptırmak isteyenlere asla hayal kırıklığı yaşatmıyor. Saç ekimi yapacak cerrahın usta ve profesyonel olduğunu yalnızca saç ekimi sonrası anlayabileceğiniz için bir kaç saç ekim merkezi ile görüşmeniz daha iyi olacaktır. Saç ekimi yaptıracağınız vakit yalnızca saç ekim fiyatı değil, cerrahın da uzmanlığını iyi araştırmanız gerekmektedir. Hair City İstanbul saç ekim merkezimizden ücretsiz randevu alarak güler yüzlü, ilgili ve bilgili çalışan kadromuzla saç ekimi konusundaki tüm detayları görüşebilirsiniz.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 0212 809 25 75 - 76
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları