Saç Ekimi

Saç Ekimi

Saç ekimi, kellik problemlerinin giderilmesi açısından diğer yöntemlere göre daha maliyetsiz tedavi çeşididir. Ülkemizde erkeklerin %65-70 ve kadınların %45’i saç dökülmesi problemi yaşamaktadır.

 

İstanbul Hair City olarak, saç ekimi konusunda uzman kadromuz ile sizlere en sağlıklı ve kalıcı çözümlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Son zamanlarda popüler hale gelen fue yöntemi ile saç ekimi konusunda sürekli yenileyen ve teknolojiyi yakından takip eden profesyonel saç ekim merkezi olarak hizmet vermekteyiz.

Saç ekim konusunda en fazla İstanbul’da ihtiyaç duyulması ve saç ekimi konusunda birçok saç ekimi merkezi olması, birçok kişinin mağdur olmasına sebep olmaktadır. Biz İstanbul Hair City saç ekim merkezi olarak, sizlere %100 müşteri memnuniyet garantisi ile hizmet vermekteyiz.

 

İstanbul Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi konusunda lider firmayız

Fue yöntemi ile sac ekimiYıllardır saç ekimi konusunda hizmet veriyor olmamız, binlerce müşteriye doğru ve kaliteli hizmet vermemiz aynı zamanda tamamı ile müşteri odaklı çalışmamız bizi sektörde her geçen gün bir adım daha ileriye taşımaktadır.

Saç ekim tedavilerimizden kısaca bahsedecek olursak, saçların dökülmüş veya ihtiyaç duyulan saç bölgesine tekrardan saçın çıkmasını sağlaması amacı ile yapılan cerrahi tedavidir. Son zamanlarda en çok tercih edilen tedavi yöntemi Fue yöntemi ile saç ekimi tedavisidir.

Fue yöntemi ile saç ekimi konusunda son teknoloji gelişimleri takip ederek, kaliteli araç ve gereçlere sahip olmamız sizlere kalıcı çözümler sunmamızın yardımcısıdır. Fue yöntemi ile saç ekimi, ağrısız ve acısız bir şekilde geçtiğinden dolayı, son zamanlarda herkes tarafından tercih edilmektedir.

Sizde saç ekimi konusunda merak ettiklerinizi bize ulaşarak iletebilirsiniz. Ayrıca saç ekim konusunda hizmet almak istiyorsanız, size en uygun saç ekim fiyatları ile teklifimizi sunmaya hazırız! Hemen bize ulaşın ve size özel teklifimizi iletelim.

 

 

Saç Ekimi

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 0212 809 25 75 - 76
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları